Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Hoofdfoto
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 2
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 3
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 4
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 5
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 6
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 7
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 9
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 8
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 10
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 11
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 12
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 13
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 14
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 15
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 16
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 17
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 18
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 19
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 20
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 21
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 22
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 24
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 23
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 25
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 26
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 27
Zaandam – J.C. van Wessemstraat 15 – Foto 28
  • Woonoppervlakte 73 m2
  • Perceeloppervlakte 93 m2
  • Inhoud 305 m3
  • Aantal verdiepingen 3
  • Aantal slaapkamers 2
  • Energielabel C
  • Type woning Eengezinswoning,
    Tussenwoning

Starters en gezinnen opgelet! Ben je op zoek naar een fijne jaren ’30 woning die je nog volledig naar eigen wens kunt renoveren? Dan is dit een mooie kans! De fundering van deze woning is in 2005 hersteld. Het huis staat in een leuke en kindvriendelijke wijk met het centrum op loopafstand en alle denkbare voorzieningen vlakbij. Zie jij jezelf hier al wonen? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging! We nemen je mee:
• Woonoppervlak: 72,5 m²
• Ruime en lichte woonkamer
• Twee slaapkamers, met de mogelijkheid tot een derde
• Grote vliering met potentie
• Ruime tuin met privacy op het noordoosten

Indeling van de woning:

Begane grond:
Via de stoep bereik je de voordeur van deze bijzondere jaren ’30 woning. Na binnenkomst beland je in de entreehal met trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer.
De ruime woonkamer is open over de diepte van de woning wat een fijne doorkijk en lichtinval geeft. Via de woonkamer heb je toegang tot een praktische bergkast.
Achterin de woonkamer bevindt zich de open keuken. Deze keuken uit 2000 staat in hoekopstelling en heeft houtkleurige keukenkastjes, een mooi werkblad en een donkere achterwand. De keuken is uitgerust met een gasfornuis, oven en koel-vriescombinatie.

De keuken biedt toegang tot de achtertuin, een kast met daarin de wasmachine- en drogeraansluitingen en een toiletruimte met staand toilet en fonteintje.

Eerste verdieping:
De gestoffeerde trap in de entreehal biedt toegang tot de overloop van de eerste verdieping. Op deze verdieping vind je twee slaapkamers en een badkamer. Van de twee slaapkamers ligt er één aan de voorzijde en één aan de achterzijde. De kamers zijn heerlijk ruim en licht.

De badkamer is voorzien van blauwe vloertegels en witte wandtegels. De ruimte is uitgerust met een staand toilet, badmeubel met wastafel en douchecabine.

Vliering:
Via een vlizotrap op de eerste verdieping kom je op de vliering. De vliering is ruim opgezet en dient nog volledig afgewerkt te worden. Door de beschikbare ruimte heb je hier de mogelijkheid om een extra slaapkamer, werkkamer of hobbykamer te creëren. Daarnaast biedt deze verdieping veel bergruimte. De twee grote dakramen zorgen hier voor een prettige lichtinval.

Tuin:
Het huis beschikt over een ruime en betegelde achtertuin op het noordoosten. De tuin is onderhoudsvriendelijk en biedt voldoende ruimte om een heerlijke loungeplek in te richten. Hier geniet je van middag- en avondzon. De tuin is aan beide kanten goed beschut, dus je hebt veel privacy.

Achterin de tuin staat een grote houten berging, ideaal voor het opbergen van tuinspullen en het stallen van fietsen.

Parkeren:
Er is parkeergelegenheid rond het huis.

Ken je de omgeving al?
Deze mooie woning uit 1925 is gelegen aan een rustige weg in de Burgemeestersbuurt. Dit is een fijne en rustige buurt, op minder dan een kwartier lopen van het levendige stadscentrum. Daar vind je een groot en divers winkelaanbod, gezellige cafés en restaurants, het Zaantheater, een bioscoop en een poppodium.

Het Darwinpark, Vijfhoekpark, Burgemeester in ’t Veldpark en Het Twiske liggen allemaal op fietsafstand en bieden volop wandel-, fiets- en recreatiemogelijkheden. Ook sportvoorzieningen, het voortgezet onderwijs en de huisarts zijn gemakkelijk met de fiets bereikbaar.

De dichtstbijzijnde supermarkt, kinderopvang, basisschool en bushalte bevinden zich op loopafstand. Station Zaandam is ongeveer 10 minuten fietsen en biedt snelle en directe verbindingen met onder meer Amsterdam Centraal, Schiphol en Alkmaar. Met de auto zijn zowel de A7 richting Purmerend en Hoorn als de A8 met aansluitend de ring A10 richting Amsterdam in enkele minuten bereikbaar.

Goed om te weten:
• Fijne jaren ’30 woning met leuke tuin
• Toe aan renovatie
• Fundering hersteld in 2005
• Gelegen in een rustige en kindvriendelijke wijk
• Centrum op loopafstand
• Alle denkbare voorzieningen dichtbij
• Snelle toegang tot uitvalswegen
• Energielabel: C
• Volle eigendom

Interesse?

Maak een afspraak

Brochures

Download brochure Document Kan ik dit huis betalen?

Kenmerken

Overdracht

Status
Verkocht onder voorbehoud
Koopprijs
€ 275.000,- k.k.

Bouwvorm

Objecttype
Woonhuis
Soort
Eengezinswoning
Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1925
Bouwvorm
Bestaande bouw
Liggingen
In woonwijk

Indeling

Woonoppervlakte
73 m2
Perceel oppervlakte
93 m2
Inhoud
305 m3
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2

Energie

Isolatievormen
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Gedeeltelijk dubbelglas
Soorten warm water
CV ketel, Geiser eigendom
Soorten verwarming
CV ketel

Buitenruimte

Tuintypen
Achtertuin
Type
Achtertuin
Achterom
Ja
Kwaliteit
Normaal

Bergruimte

Soort
Vrijstaand hout
Voorzieningen
Voorzien van elektra

Parkeergelegenheid

Soorten
Geen garage

Dak

Dak type
Zadeldak
Dak materialen
Pannen

Overig

Permanente bewoning
Ja
Waardering
Matig tot redelijk
Waardering
Matig

Voorzieningen

Voorzieningen
Glasvezel kabel, Natuurlijke ventilatie

Kaart

Streetview

In de buurt

Plattegrond

Plattegrond

Plattegrond 2

Plattegrond 3

Plattegrond 4

Group Created with Sketch.

Neem contact met ons op over J.C. van Wessemstraat 15, Zaandam

Kantoor: Makelaar Zaandam

Contact gegevens

Andere kantoren: Krommenie, Amsterdam, Amstelveen